První rande: Tipy na konverzaci, čemu se vyhnout, co je vhodné

Na prvním rande je třeba se připravit s rozmyslem. První setkání je to nejdůležitější, co vás v případném budování vztahu čeká. Rozhodující je první pohled, první pocit a první společná konverzace. To jsou základní body každého prvního rande, jež můžete nějakým způsobem naplánovat. A vězte, že se to vyplatí. Rande a společné setkání je prvním krůčkem na cestě k budování dlouhodobé známosti a vztahu plného lásky, štěstí a porozumění.
Ač budete oba zcela jistě nervózní, i jednoduchá příprava může průběh celého večera zpříjemnit. Existuje mnoho pravidel, která by muž i žena měli dodržovat, aby se “ukázali v co nejlepším světle”. To platí například u konverzace. O čem se bavit s holkou či klukem na první rande je jedna z hlavních starostí každého, kdo se na první rande chystá.

O čem se nebavit na rande: Nemluvit o svých bývalých partnerech!

Toto je zlaté pravidlo číslo jedna. Je velmi pravděpodobné, že partner, se kterým se na schůzce sejdete, se s někým právě rozešel a možná ho stále trápí tato ukončená láska. Rozchod ho mohl ranit, a tudíž není vhodné rozebírat předchozí vztahy. Mluvte o budoucnosti, nejlépe o tom, jak si ten druhý představuje budoucí vztah, ale do minulosti se vracejte, jen pokud to bude chtít dotyčný sám a o svých bývalých se rozhovoří ze své vlastní iniciativy.

O čem se bavit na rande: Oblíbené jídlo, pití, místa, barvy apod...

Dá se říci, že téma “nejoblíbenější...” je naprosto věrné a nikdy žádnou schůzku nezkazí. Dívka či žena, které se muž ptá na její oblíbené barvy, hudbu, filmy nebo jídlo, se nemůže cítit nepříjemně, protože se jedná o naprosto všední záležitosti. Naopak i ona se následně může partnera zeptat, co má rád on, a tak se bude konverzace na rande vyvíjet slibným směrem.

O čem se bavit na rande: Koníčky

Další téma, které je více než vhodné. Pakliže cítíte k dotyčnému objektu vašich zájmů nějaký cit a sympatie, nebo snad lásku již na prvním rande, pak je logické, že vás bude zajímat, co dělá dotyčná/dotyčný ve svém volném čase. Typickým příkladem jsou sporty – každý z páru dostane prostor, aby druhému pověděl o sportu, který dělá. Příkladem dalších činností je třeba jízda na koni, četba, sledování filmů, chození do divadla a mnoho dalších. Tyto informace si zapamatujte, protože se mohou hodit při plánování dalších schůzek, během nichž můžete některý společný oblíbený koníček provést i spolu na dalším rande.

O čem se bavit na rande: Přítomnost a budoucnost

Každý máme své plány. Na prvním rande máte příležitost se dozvědět, co vaše nová známost plánuje do budoucna. Obvykle se začne diskuzí o škole, či práci. V případě, že je dívka studentkou střední školy, debata sklouzne k výběru vysoké školy, pokud se jedná o dospělou ženu, pak se nebojte zeptat na její zaměstnání.

O čem se nebavit na rande: Nemluvte jen sami o sobě!

První rande slouží k tomu, aby se muž a žena seznámili. Cílem je se dozvědět o tom druhém co nejvíce zajímavých informací, které by mohly vést k dalšímu sblížení, schůzkám a v nejlepším případě nakonec i plnohodnotnému vztahu. K tomu vede dlouhá cesta, na které musíte prokázat, že si oba dva rozumíte. Měli byste být naladěni tzv. na stejnou vlnu. Velkou chybou je dát na sobě znát, že chcete jen flirtovat – tudy cesta k nalezení lásky nevede!

Obecně platí, že stačí navázat na to, co se dělo již na seznamce – pokračujte v diskuzích na podobná témata a chovejte se stejně přirozeně, protože tak vás vaše nová známost zná, a tak se jí líbíte nejvíc.

Buďte přirození a upřímní. Nechte partnerovi dostatek prostoru pro vyjádření, ptejte se a neberte mu/jí možnost se vás na něco zeptat. Na druhou stranu, první rande není křížový výslech. Atmosféra musí být pohodová a veselá, oba si své rande užívejte a především mluvte. Bavte se o všem, sdělujte si své poznatky a pocity. Opravdová láska je ve skutečnosti o porozumění a vztah je o společně prožitém štěstí!

Náhodné profily

Menda John

Menda John

žena, hledá: muže, věk: 24
na: vážný vztah, flirt, sex, pokec
Jihočeský kraj
My name is Menda, i am looking for a good relationship
zviratko

zviratko

žena, hledá: muže, věk: 28
na: flirt, sex, pokec
Hlavní město Praha
Brunetka sport postava hleda mladeho zajice na trochu vzruseni ;)
Jiří

Jiří

muž, hledá: ženu, věk: 21
na: vážný vztah, flirt, sex, pokec
Královohradecký kraj
Mladý hodný a zábavný kluk hledá slečnu na seznámení nebo občasné schůzky
Standa

Standa

muž, hledá: ženu, věk: 43
na: pokec, sex, flirt, vážný vztah
Královohradecký kraj
Hledám milou ženu na vše hezké co život přináší. Už nechci být sám. Buď má jediná na světě.... ;-)
Pavel

Pavel

muž, hledá: ženu, věk: 23
na: vážný vztah, pokec
Jihočeský kraj
Hledam holku na važny vztah hodnou upřímnou pracovitou proste lasku na celi život nechci žádnou namišlenou...
oldrich

oldrich

muž, hledá: ženu, věk: 31
na: vážný vztah, sex
Moravskoslezský kraj
rodinu
Jsem:
Hledám:
Na:
Odkud:
Věk: Od: Do:
Přezdívka:
Třídění dle krajů
Sex a Flirt seznamka
sey live chat